"Lizus.zip" wer.1.0   (442 kb)
tu obraz lizus.jpg

W prawieniu tych komplementów nie dyskryminuje żadnej z płci co sugeruje jej biseksualną, niegodną IV RP,orientację. Komplementy są w przeważającej większości wierszowymi "rymowankami", zasługującymi na perspektywiczne wykorzystanie w wiekopomnych przebojach muzyki Disco Polo.

"Lizus" składa się jedynie z pliku wykonywalnego; jego aktywacja otwiera na ekranie dwie nietypowe formatki (okna), z których jedno (po prawej) jest fotografią owej dziewczyny, drugie zaś w białym polu edycyjnym zawiera przesłane nam komplementy.
Użytkownik, spragniony komplementów, może zafundować sobie dowolną ich porcję poprzez aktywywację (klik) przycisku "Mów mi jeszcze".

Widoczne (na fotografi) przyciski są zdublowane tzw, wyskakującym Menu, widocznym po naciśnięciu prawego przycisku myszy w rejonie dowolnego z okien.
Ponadto jest tam dodatkowo umieszczona opcja zapisu widocznych w oknie edycyjnym treści - to z myślą o tych, którzy chcą utrwalić takie swoistego rodzaju "kadzenie" lub identyfikują się z ich treścią niczym starożytny Grek z Wyrocznią Delfijską.

Dla prawidłowego działania "Lizus" potrzebuje ekranu przynajmniej o rozdzielczości 1024 x 768 i 24 bitowej (zalecana 32 bitowa) głębi kolorów.